Top 10 allround blade [blog.ttexperts.com]

Top 10 allround blade [blog.ttexperts.com]

16 thoughts on “Top 10 allround blade [blog.ttexperts.com]

 1. Zapomniałeś o TSP SWAT 5PW zdecydowanie lepsze niż tibhar i primorac ( podobny do grubba z blachą)

 2. Cześć

  Po obejrzeniu twoich filmów i przeczytaniu paru tematów na forum doszedłem do wniosku, że nie ma co kupować gotowców w granicy 100/150zł tylko chcę złożyć coś samemu. Z twoich filmów zainteresowała mnie deska Palio s4 do tego zastanawiam się nad doborem okładziny. Dobrze radzę sobie z FH problemy mam z BH gram bardziej ofensywnie. Czy do 100zł polecisz inną deskę czy zostać przy Palio s4, jaką okładzine do owej deski byś polecił?
  Co myślisz nad pomysłem zamówienia deski i okładzin prosto z chin? Czeka się koło 2tygodni ale koszta znaczonco spadają.

 3. mam pytanie: jaka jest różnica między donic appelgren allplay a allplay senso? wiem że senso ma chyba sztuczne włókna. potrzebna mi deska all+ z maksymalnym czuciem. zastanawiam się nad appelgren allplay a persson powerallround? teraz może tez ta nittaku z numeru jeden. Co możesz mi polecić? ewentualnie opinie o tych dwóch deskach donic

 4. Czy umieszczenie deski nittaku Torua na pierwszym miejscu oznacza że wg autora filmu jest najlepszą deską allround? 🙂 Czy możesz napisać kilka zdań więcej o tej desce? Ciężko znaleźć jej opisy/recenzjie…a chciałbym poznać Twoje zdanie..

 5. jakbyś się odniósł do donica persson power allround senso v2? skoro nie ma jej w tym zestawieniu to chyba, ustepuje jakościa od tutaj wymienionych doniców

 6. Cześć, jestem początkującym graczem który chciałby się zapisać do klubu. Gram jak narazie gotowcem, lecz chce kupić deskę "Yasaka allround Plus" i jakieś gumy allroundowe. Myślisz, że będzie dobra?

 7. Ja mysle ze jak ktos mi doradza co lepsze a co gorsze, to powinien mi kupic to najlepsze za jego pieniadze 🙂 Inaczej to nie ma sensu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *